Villamosmérnök munkalehetőség Halászteleken szakirányú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Halásztelek
2018. 02. 26. 10:55

Autóiparban működő partnercégünk számára keresünk villamosmérnököt!

Feladatok

  • Szoftver fejlesztés ipari gyártóberendezésekhez, egyedi célgépekhez
  • Berendezések elektromos tervezése, a kivitelezés nyomon követése, koordinálása
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Részvétel a berendezések telepítésében, beállításában, karbantartásában és javításában a megrendelő telephelyén
  • A berendezéseket vezérlő PLC programok fejlesztése és karbantartása
  • Elektromos karbantartók szakmai támogatása

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség vagy technikusi végzettség (2-3 év gyakorlattal)
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • PLC programozási ismeretek (Omron, Siemens)
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point felhasználói szint)
  • AutoCAD felhasználói szintű kezelése
  • Angol nyelv ismerete
  • Csapatjátékos, alkalmazkodó képesség, kreativitás

Előny

  • Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Robotok ismerete (ABB, Fanuc, Kuka)

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet: 009702@umbrella.hrszoftver.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése