Pénzügyi ügyintéző állás Halásztelken

GEMENC – ÁLLVÁNYOZÓ Kft.

A Gemenc Állvány Cégcsoport Magyarország legnagyobb állványozással foglalkozó cégcsoportja.

Fő és egyben kizárólagos tevékenysége a biztonságos állványtechnológia kivitelezése, mint komplex szolgáltatásnyújtás megrendelői számára.

Hirdetés szövege:

Cégcsoportunk jó kommunikációs készséggel rendelkező, pénzügyi területen jártas ügyintéző munkatársat keres.

Jelentkezés fényképes Önéletrajzzal, nettó bérigény megjelöléséve a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve telefonszámon: +3670 431 1080

Feladatok

  • számlamellékletek elkészítése
  • napi számlázási folyamatok előkészítése, számlázás
  • szerződések előkészítése a szerződésekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • belső dokumentáció adminisztrálása
  • külső hivatalok ügyintézése, megrendelők részére történő személyes kézbesítés
  • egyéb rugalmasságot igénylő belső és külső feladatok
  • saját nyilvántartások elsajátítása, vezetése, adatrögzítés

Elvárások

  • magabiztos, gyakorlott Office használat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • pontosság, problémamegoldó képesség,

Előnyök

  • építőiparban szerzett jártasság

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • bejelentett munkaviszony határozatlan idejű szerződéssel
  • hosszú távú munkaviszonyra való lehetőség
  • megbecsült munkavégzés
  • tanulási lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!